chata Idka Donovaly

chata na donovaloch

Ponuka ubytovania

Chata Idka Donovaly ponúka ubytovanie, ktoré spĺňa aj náročné kritériá.

Spoločenská miestnosťVstupné dvere do objektu sú umiestnené v presklenej verande (tu si môžete odložiť športové vybavenie), za ktorou sa nachádza chodba a schody do suterénu. Na ľavej strane chodby sú dvere do sprchy(teplá s studená voda je samozrejmosť) a na toaletu. Oproti vchodu je obytná miestnosť vybavená pohodlnou rohovou sedačkou, konferenčným stolíkom, kreslami, vešiakom, farebnou televíziou a satelitom. V pravej časti obytnej bieleniezubovdoma.sk miestnosti je situovaný kompletne vybavený kuchynský kút s chladničkou, umývačkou riadu, kávovarom, elektrickým sporákom s rúrou, rohovou lavicou, stolom a stoličkami pre príjemné stolovanie. Celé prízemie je zariadené aby svojim návštevníkom slúžilo na pohodlný oddych po športových aktivitách.

Pôdorys - chata Idka DonovalyNerušený a sýty spánok si môžu hostia vychutnať v jednej s troch spálni. Spáleň A sa nachadza na prízemí a je vybavená manželskou posteľou, sekretárom, nočným stolíkom, konferenčným stolíkom, stoličkami a farebnou televíziou so satelitom. Táto spáleň poskytuje aj možnosť zakúriť si v krbe. Zvyšné 2 spálne sa nachádzajú na poschodí. Spáleň B je zariadená lôžkami, nočným stolíkom s lampičkami a skriňou. Oddýchnuť si môžete pozeraním televízora alebo počúvaním radia. Spáleň C má rovnaké vybavenie ako spáleň B.

Za chatou si môžete počas teplých letných večerov posedieť pri upravenom ohnisku s vašimi priateľmi a rodinou. V okolí chaty na nachádza priestranná lúka, odkiaľ je kúzelný výhľad na okolitú krajinu a celý areál parku Donovaly.

Zoznam vybavenia chaty Idka Donovaly:
mikrovlnka, umývačka riadu, kávovar, el. sporák s rúrou, chladnička, hifi veža s CD , DVD prehrávač, 3x TV SAT, sprcha, WC, WI-FI, detská postieľka.